ЄС допоможе Україні отримати кредит від МВФ

П'ятниця, 13 грудня 2013, 15:26

Євросоюз готовий допомагати Україні виконати вимоги, встановлені для отримання від МВФ фінансової допомоги.

Про це заявив офіційний представник Єврокомісії Петер Стано, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Єврокомісар Штефан Фюле (член Європейської комісії з політики сусідства - ред.) неодноразово підкреслював, що підписання Угоди про асоціацію принесе багато вигоди обом сторонам - і ЄС і Україні. І це дозволить також виконати частину необхідних умов для отримання позики МВФ для України" , - сказав Стано .

При цьому він підкреслив, що допомогу надаватимуть "грунтуючись на чітких зобов'язаннях".

За словами представника ЄК, ЄС продовжить підтримувати зусилля Києва щодо виконання Україною умов, що дозволяють домовитися з МВФ, згідно "дорожної карті" з реалізації Угоди про асоціацію.

Стано неодноразово посилався на виступ Фюле в четвер на спільному брифінгу в Брюсселі з віце-прем'єром України Сергієм Арбузовим. Так, він нагадав, що "чим швидше Україна прояснить свої наміри, тим скоріше можна буде просунутися у спільній роботі".

Від відповіді на питання, коли ЄС може підключитися до переговорів Києва й МВФ, єврочиновник ухилився, повторивши, що Євросоюз готовий допомагати Україні .

Як повідомлялося, нещодавно в МВФ заявили про готовність відновити переговори про продовження співпраці з Україною.powered by lun.ua