Влада намагається заборонити Кличку пересуватися Києвом - УДАР

Субота, 14 грудня 2013, 19:29

Влада через суд намагається обмежити пересування Віталія Кличка Києвом.

Про це заявила прес-служба партії "УДАР".

В "УДАРі" інформують, що суд виніс ухвалу, в якій відзначається, що Віталію Кличку заборонено "чинити перешкоди у вільному пересуванні громадянам, будь-яким іншим фізичним та юридичним особам у будь-який спосіб".

"У тому числі проїзду автотранспорту по вулицях Круглоуніверситетській, Шовковичній, Пилипа Орлика, Інститутській, Грушевського, Банковій. Хрещатик, Лютеранській, Заньковецької, Гусовського, Різницькій, Богомольця, Командарма Каменева, Липській, а також на Майдані Незалежності, Кловському узвозі, провулках Кріпосному та Липському", - сказано в заяві.

Крім того, забороняється вчиняти дії щодо блокування в будь-який спосіб тротуарів, пішохідних переходів, автомобільних доріг.

У тому числі і шляхом розміщення на проїзній частині різних предметів, що перешкоджають проїзду транспортних засобів у місті Києві та вільному пересуванню пішоходів по тротуарам і пішохідним переходам по центральних вулицях.

З документу випливає, що на виконання саме цієї ухвали Печерського суду бійці "Беркуту" штурмували мирних мітингувальників на Майдані Незалежності в ніч з 10 на 11 грудня, зазначають у прес-службі партії.

"Таким чином, ми отримали чергове підтвердження протиправності дій міліції при спробі штурму Майдану. Адже тепер очевидно, що станом на той час відповідачі не були належним чином повідомленні про існування відповідної заборони, а тому не мали навіть теоретичної можливості її виконати", - відзначають в "УДАРі".

У партії наголошують, що це свідчить про грубі порушення законодавства України, вчинення дій, які містять ознаки злочинів, як з боку державного виконавця, так і з боку осіб, які приймали рішення про штурм Майдану Незалежності в ніч з 10 на 11 грудня.

"Рішення суду абсолютно абсурдне: таким чином влада хоче, щоб Кличка не було на Майдані. Забороняють ходити, а потім що: і говорити не можна буде?",- відзначив народний депутат від "УДАРу" Валерій Карпунцов.powered by lun.ua