Події в Україні змусили Раду ЄС подумати над "сигналом для Майдану"

Четвер, 19 грудня 2013, 10:01

Ніхто не планував того, що Рада ЄС, яка відбудеться 19-20 грудня, буде присвячена власне Україні - це стало наслідком останній подій у Києві.  

Про це заявив міністр польського уряду з питань європейської інтеграції Пьотр Серафін, повідомляє УНІАН із посиланням на польське інформагентство РАР.

Він також зазначив, що Польща очікує від саміту "сигналу для Майдану".

"Ми сподіваємося, що це буде у першу чергу сигнал для Майдану. Те, що справило велике враження на багатьох європейських лідерів – це рішучість українського суспільства, це сотні тисяч людей, що під європейськими прапорами виступали та виступають на Майдані", - сказав польський міністр.

Серафін також зазначив, що попри розчарування Європейського союзу позицією української влади, яка відмовилась підписати Угоду про асоціацію з ЄС, пропозиція європейської спільноти "залишається на столі".

Раніше повідомлялося, що Європейський союз за підсумками свого саміту, який розпочинається сьогодні у Брюсселі, планує оприлюднити спеціальне відео-звернення для українців, що виступають за європейську інтеграцію у столиці України.

Минулого тижня глава уряду Польщі Дональд Туск заявив, що домовився з главою Ради ЄС про те, що тема України стане першою та найголовнішою темою засідання цього найвищого органу ЄС на цьому тижні.powered by lun.ua