ФПУ скаржиться на масові допити своїх працівників

П'ятниця, 20 грудня 2013, 20:14

Федерація профспілок України заявляє, що її співробітників масово викликають на допити.

Про це повідомила прес-служба відомства.

"У зв’язку з подіями на майдані Незалежності у місті Києві 1 грудня 2013 року слідчі продовжують масово допитувати спеціалістів, керівників та інших працівників ФПУ та членів її виборних органів", - йдеться у заяві.

З цього приводу керівництво ФПУ звернулося до начальника Київської міської міліції і Міністра внутрішніх справ України.

"Вже допитано понад 60 осіб, більше 100 отримали повістки та виклики найближчим часом до слідчих органів, частина раніше допитаних викликаються на допити повторно", - заявили у відомстві.

"Це обмежує можливості штатних профспілкових працівників щодо виконання ними посадових обов’язків, дезорганізується робота центрального органу профспілок, її членських організацій, що негативно впливає на діяльність всієї організації", - сказано у заяві.

Крім того, ухвалою Печерського райсуду у Києві взагалі заборонено профспілковим працівникам перебувати на робочих місцях у Будинку спілок.

Порушується також доступ членів профспілок до своїх виборних органів, зазначає ФПУ.

"Такі дії правоохоронних органів є нічим невиправданими і перешкоджають законній діяльності профспілок. Очевидно, що працівники не знаходилися на роботі під час подій 1 грудня 2013 року в Будинку спілок, оскільки, це був вихідний день", - сказано у заяві.

У цій ситуації ФПУ, зважаючи на прийнятий Верховною Радою закон "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" у частині закриття всіх кримінальних проваджень, відкритих з приводу акцій протесту та масових заходів у період з 21 листопада 2013 року звернулася до міліційних високопосадовців із проханням вжити заходів, які б сприяли відновленню повноцінної роботи профспілок.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!