КМДА отримала заявку на суботник для очищення Києва від барикад

Субота, 21 грудня 2013, 01:08

Київська міськадміністрація отримала заявку на проведення суботника, під час якого добровольці будуть розбирати барикади в центрі столиці.

Про це у своєму блозі написав Іван Проценко, який подав запит до КМДА.

"Мною була подана заявка до КМДА про проведення суботника на добровільній основі жителями Києва. У зв'язку з тим, що будівля Київської Адміністрації зайнята мітингувальниками запит попросили відправити у формі телеграми (це було погоджено мною в Районній Адміністрації Печерського району)", - повідомив він.

Мета заходу, за словами Проценка, очистити вулиці столиці від барикад з боку мітингувальників для вільного проїзду транспорту.

"У свою чергу сили МВС приберуть свої кордони з вулиць для вільного проїзду транспорту теж", - додав він.

"Люди, які збираються на Майдані, не повинні спричиняти незручності і завдавати шкоди оточуючим. Їхнє право на мирний протест ніхто не відбирає. Сцену, намети і будови, які не перебувають на проїжджій частині, ніхто чіпати не буде, але дороги повинні бути звільнені для вільного проїзду транспорту", - заявив Проценко.

"У вихідні дні мітингувальникам залишається право займати вулиці, бо зазвичай у вихідні ними проводяться більш масштабні заходи", - додав він.

"Запрошую всіх охочих жителів столиці взяти участь у добровільному суботнику з наведення порядку в центрі міста. Приходити із закритими обличчями заборонено з метою уникнення провокацій", - сказано в заяві Проценка.

"Заходи безпеки забезпечуватимуть співробітники правоохоронних органів. Також буде ТБ-зйомка та зйомка на відеозаписуючі гаджети усіма охочими учасниками заходу", - підкреслює він.

"Наявність плакатів і допоміжних засобів у вигляді лопат, граблів, сміттєвих кульків, рукавичок вітається. Це добровільна ініціатива мешканців Києва (ніхто нікого не примушує і платити теж за участь ніхто не буде) з наведення порядку в центрі столиці", - заявив Проценко.

Початок заходу, за його словами, запланований на 11:00 21 грудня.

"Збір на Бессарабській площі навпроти супермаркету Білла. Дякую всім, хто прийде!" - додав він.

Згідно з поданою в КМДА заявою, кількість учасників складе до 500 осіб. Триватиме суботник до 17.00.

Копія заявки, поданої до КГГА
Копія заявки, поданої до КГГА

Як відомо, опозиція раніше повідомила, що в суботу в першій половині дня влада готує масштабні провокації проти мирних мітингувальників.

Українська правдаpowered by lun.ua