Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Cтипендії студентам заплатять з російського кредиту

Середа, 25 грудня 2013, 14:08

Заборгованість зі стипендій студентам виплатять за рахунок наданих Росією 3 мільярдів доларів.

Про це під час брифінгу під час засідання Кабінету міністрів заявив віце-прем’єр з гуманітарних питань Костянтин Грищенко, повідомляє Радіо Свобода.

Коли урядовцю нагадали слова голови уряду Миколи Азарова, що російський кредит виданий "не на проїдання", віце-прем’єр сказав: "Це не такі великі гроші. Ми вважаємо, що стипендія – це не проїдання, це – інвестиція у майбутнє, в тому числі – і наша економічна".

Як повідомлялося, студентська координаційна рада оголосила загальну мобілізацію студентів 25 грудня в разі, якщо уряд не виплатить стипендії упродовж 24 годин. В середу кілька десятків студентів провели мирну акцію протесту біля пам’ятника Тарасові Шевченку в Києві.

17 грудня президент Віктор Янукович з'їздив до Москви й уклав ряд угод. Зокрема, "Газпром" знизив ціну газу для України на третину – $268,5 за тисячу кубометрів буде з початку 2014 року.Крім того, Росія надає Україні 15 мільярдів доларів.

Україна 20 грудня 2013 вже випустила єврооблігації на 3 мільярди доларів з терміном погашення в 2015 році і ставкою купона 5%. 24 грудня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія в понеділок, 23 грудня, вже придбала ці боргові зобов'язання.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...