Янукович доручив до Нового року вирішити питання "Нафтогазу"

П'ятниця, 27 грудня 2013, 15:08

Президент Віктор Янукович доручив вирішити невідкладні питання, пов'язані зі зниженням ціни на природний газ для споживачів України у 2014 році.

Відповідне доручення він підписав для підвищення ефективності функціонування НАК "Нафтогаз України" та "вирішення невідкладних питань, пов'язаних зі зниженням ціни на природний газ для споживачів України", повідомляє прес-служба президента.

Глава держави доручив прем’єр-міністру Миколі Азарову забезпечити опрацювання цього питання та прийняти відповідні рішення до 30 грудня.

Віце-прем’єр-міністру Юрію Бойку та міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому доручено до 31 січня 2014 року вжити заходи щодо посилення "з урахуванням світового досвіду" гарантій забезпечення прозорості діяльності НАК "Нафтогаз України", зокрема з урахуванням вимог Ініціативи прозорості видобувних галузей.

Янукович також доручив Ставицькому забезпечити до 31 січня 2014 року проведення аналізу технічного стану підземних сховищ природного газу ПАТ "Укртрансгаз", наявних обсягів закачаного до таких сховищ природного газу, а також балансу надходження та розподілу природного газу НАК "Нафтогаз України" за 2010-2013 роки.

Крім того, має бути проведений аудит "Нафтогазу України" за 2010-2013 роки "відповідно до міжнародних стандартів".powered by lun.ua