В автівці організатора дніпропетровського Євромайдану розбили скло

Субота, 28 грудня 2013, 00:48

У центрі Дніпропетровська біля офісу громадської організації "Євромайдан. Днепроперопетровск" у п'ятницю о 21.15 невідомі розбили скло в авто організатора Євромайдану Івана Маркевича.

Як розповів керівник ГО "Євромайдан. Дніпропетровськ" Віктор Романенко, з автомобіля пропав відеореєстратор, передає "Інтерфакс-Україна".

"Після пікетування прокуратури ми прийшли в офіс і проводили засідання правління нашої організації. Авто перебувало біля офісу. Засідання тривало не більше години. За цей час і стався злочин", - сказав Романенко.

Він пов'язує протиправні дії щодо організатора Євромайдану з активізацією пікетів біля будівель ГУ МВС у Дніпропетровській області та прокуратури, які відбулися в четвер і п'ятницю.

За словами Романенка, міліція приїхала дуже швидко.

"Міліція вважає, що це було хуліганство. Ми вважаємо, що це було попередження активістам. Дніпропетровські бандити перейняли досвід у харківських. Але нас це не залякає", - заявив Романенко.

Він також повідомив, що в п'ятницю на Євромайдані була створена громадська організація "Євромайдан. Дніпропетровськ". До складу правління увійшло 6 осіб, у тому числі Маркевич.

Керівником обрано Романенка.

Як відомо, Євромайдан в Дніпропетровську почав збиратися з 21 листопада на Європейській площі о 16.00. Щодня від 100 до 300 осіб беруть участь в Євромайдані.

Щонеділі о 12.00 народне віче відбувається в парку ім. Л.Глоби і завершується ходою з 10 метровим прапором України центром міста. Як правило, у віче беруть участь від 1,5 до 5 тисяч жителів міста.powered by lun.ua