Ветеран УБОЗ: Заява Чинчина у справі Чорновол - ганьба для всієї міліції

Субота, 28 грудня 2013, 23:29

Заява, яку зробив начальник слідчого управління МВС Микола Чинчин щодо розслідування справи про побиття Тетяни Чорновол - "ганьба для всієї української міліції".

Таку думку висловив ветеран УБОЗ Києва, генерал-майор Володимир Дахновський.

"Заява такого чину міліції як Чинчин - ганьба. Якщо він береться говорити про колишніх королів київської організованої злочинності, то має з'ясувати, що"Савлоха" і "Рибка" були лідерами двох непримиренних ОЗГ. Не знати цього – помилка, яку не можна пробачити", - зазначив Дахновський.

Також він підкреслив: брати Клички ніколи не затримувалися УБОЗ-ом, ніколи не займалися рекетом, в УБОЗу не було на них оперативних матеріалів.

За словами Дахновського, єдиний випадок, коли брати Клички опинилися в УБОЗі Києва був пов'язаний зі статусом Володимира у справі як свідок.

"У 1992 році я опитував Володимира Кличка, при цьому були присутні його брат Віталій і тренер української збірної з боксу Золотарьов. Йшлося про розкрадання тренерами валюти, виділеної на проживання та харчування спортсменів, серед яких був і Володимир Кличко. От і всі "контакти" братів з УБОЗ-ом", - зазначив Дахновський.

При цьому він заявив: "Якщо ГСУ МВС справді зацікавить зв'язок українських політиків з організованою злочинністю, рекомендую придивитися до нардепа з Партії регіонів, якій свого часу був активним членом ОЗУ Бориса Савлохова".

"За моїми відомостями, ця людина за вказівкою однопартійців відповідає за питання "терок", "стрілок" та "розрулювання" ситуацій з братвою. Упевнений, у службі по боротьбі з організованою злочинністю зможуть поділитися докладною інформацією з колегою Чинчиним. Можливо, тоді він не стане робити таких необачних заяв, що ганьблять всю українську міліцію", - підсумував Дахновський.

Як відомо, після нападу на актівістку і журналіста Тетяну Чорновол начальник ГСУ МВС Микола Чинчин заявив: "У слідства є дані, що один з підозрюваних, Олександр Котенко, був членом бандитського угруповання Савлохова. Ця група входила в злочинне співтовариство Рибалко, на прізвисько Рибка, убитого у 2005 році, з яким тісно взаємодіяли брати Клички".

Крім того Чинчин зазначив, що в ході слідства встановлено: затримані тісно контактували з членами партії "Удар" Євгеном Огарковим, Дмитром Крейниной та Ігорем Опадчим.

Також встановлено зв'язок підозрюваних з народним депутатом від фракції "Батьківщина" Володимиром Полочаніновим".

Українська правдаpowered by lun.ua