Медведчук - Майдану: Хочете воювати? Я вмію

Неділя, 29 грудня 2013, 20:41

Учасники Автомайдану і лідери опозиції - "групи вандалів, які їздять в пошуках пам'ятників і парканів, які хочеться поламати і продемонструвати, що у вандалізмі вони нікому не поступляться".

Так Віктор Медведчук прокоментував акцію Автомайдану, учасники якої приїхали до його будинку під Києвом.

"Гірше дурня може бути тільки активний дурень" - згадав цю приказку, коли після Євромайдану, який проходив під гаслом "Солідарність проти терору", особливо завзяті активісти приїхали до мене ламати паркан", - зазначив Медведчук.

"Лідери опозиції мають таке ж відношення до Майдану, як те, що вони роблять - до європейських цінностей. Об'єднавшись у групи вандалів, їздять в пошуках пам'ятників і парканів, які хочеться поламати і продемонструвати, що у вандалізмі нікому не поступляться", - додав він.

"Ані залякати, ані зупинити мене не вийде .... Я і рух "Український вибір" будемо активно, всіма законними способами боротися за наші православно-слов'янські цінності, за дружбу і економічне співробітництво з Росією, за інтереси людей, яким чужий вандалізм, хаос, цинізм, безлади і брехня тих, хто будь-якою ціною бореться за владу для себе", - заявив Медведчук.

При цьому він додав: "Їм (опозиційним лідерам) хочеться воювати? Я воювати вмію. У нас достатньо сил і можливостей, щоб відстояти наші погляди і переконання".

Також він звинуватив опозицію у "політичній неспроможності", яку прикривають "вандалізмом, провокацією заворушень, захопленням держустанов та блокуванням доріг".

Як відомо, 29 грудня учасники Автомайдану завітали до будинку Віктора Медведчука та намагалися зламати паркан. Також учасники акції називали Медведчука "ляльководом" та безпосередньо пов'язували із усіма кривавими подіями на Євромайдані - 30 листопада, 1 та 11 грудня.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!