Гонщик Шумахер у комі, він бореться за життя

Понеділок, 30 грудня 2013, 16:09

Відомий німецький автогонщик Міхаель Шумахер травмував голову, катаючись на лижах у Альпах, і перебуває в комі.

Його лікарі на прес-конференції у Франції сказали, що він – у критичному стані, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Стан критичний, він залишається у комі, і поки питання про те, щоб вивести його з цього стану, не актуальне", - сказав професор Жан Франсуа Пайан.

Лікарі з лікарні Гренобля зізналися, що поки не можуть сказати, чи вдасться Шумахеру отямитися від травми. За їхніми словами, він "продовжує боротися за життя".

Зі свого боку лікар Стефан Шабард зазначив, що гонщику пощастило, що його швидко доставили в лікарню й одразу ж прооперували. Він також наголосив, що Шумахер катався в шоломі, і це врятувало йому життя.

"Шолома було недостатньо, щоб повністю захистити його (Шумахера), але він справді допоміг. Без шолома Міхаеля б уже не було з нами", - сказав Шабард.

Учасники прес-конференції зазначили, що гонщик переніс тільки одну операцію й що вони поки не бачать необхідності в другому хірургічному втручанні.

Один із лікарів додав, що, коли Шумахер потрапив до лікарні Гренобля, у нього спостерігалися "мимовільні рухи".

Семиразовий чемпіон світу з автоперегонів класу "Формула-1" Шумахер постраждав у французьких Альпах: при катанні з сином він упав і вдарився у приховані під снігом камені.

У лікарні обстеження виявило в Шумахера крововилив у мозок. Спортсмен упав у кому і його негайно прооперували.powered by lun.ua