Тепер Кисельов брехатиме про Україну на посаді директора інформагентства

Понеділок, 9 грудня 2013, 08:58

Агентство "Росія сьогодні" створюється на базі РИА Новости, його очолить Дмитро Кисельов, повідомила прес-служба Кремля в понеділок .

Як уточнюється в указі президента, в агентство "Росія сьогодні" , яке буде розташовуватися в тій же будівлі, що і РИА Новости, увійде також російська державна радіомовна компанія "Голос Росії".

Володимир Путін також доручив кабміну в місячний термін провести заходи, необхідні для створення нового агентства, та опрацювати питання включення "Міжнародне інформаційне агентство "Росія сьогодні" в перелік стратегічних підприємств країни.

"Основним напрямком діяльності федерального державного унітарного підприємства" Міжнародне інформаційне агентство "Росія сьогодні" є висвітлення за кордоном державної політики Російської Федерації та суспільного життя в Росії" , - йдеться в указі президента.

"Президент Росії Путін своїм Указом призначив Кисельова Дмитра Костянтиновича генеральним директором федерального державного унітарного підприємства" Міжнародне інформаційне агентство "Росія сьогодні" , - повідомляє прес-служба Кремля.

Цим же указом президент ліквідував Державний фонд телевізійних і радіопрограм , передавши його ВГТРК, а федеральна державна бюджетна установа науки Російська книжкова палата - ИТАР-ТАСС. Крім того, Путін реорганізував " Російську газету" , приєднавши до неї редакцію журналу "Родіна".

Указ набув чинності з дня підписання.

Як відомо, Кисельов веде пропагандистську передачу на телеканалі Росія 1 , в якій останні місяці регулярно поливає брудом і оббріхує Україну. У останній передачі цієї неділі ввечері він сфальсифікував хронологію, заявивши ,  що розгін євромайдана був після провокацій на Банковій.

Одна з останніх неправд Кисельова стосувалася Євромайдану: "Спочатку міліцію жорстко провокували, калічили і душили газом (відеоряд сутичок біля АП 1 грудня - ред.), а потім лідери протестів закликали на Майдан бідних студентів і цинічно залишили їх там без будь-якого захисту, як жертву передбаченою політтехнологією. За сценарієм потрібна кров", - заявив він у телесюжеті. 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...