Власенку ще 2 місяці не можна виїжджати з країни і говорити з Окунською

П'ятниця, 10 січня 2014, 14:23

Печерський райсуд Києва продовжив термін дії зобов'язань, покладених на захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На підготовчому засіданні в п'ятницю представник прокуратури заявив клопотання про продовження терміну дії зобов'язань та обмежень, покладених на Власенка, оскільки термін їх дії закінчується 12 січня.

При цьому представник прокуратури заявив, що підстав для скасування або зміни запобіжного заходу немає.

Власенко у своїх поясненнях просив суд не задовольняти клопотання, або ж скасувати ряд зобов'язань, серед яких необхідність відмічатися в прокуратурі, утриматися від спілкування з колишньою дружиною Наталею Окунською.

Він також просив дозволити йому пересуватися по Україні, не тільки виїжджаючи до Харкова, як захисник Тимошенко.

Також захисник екс-прем'єра просив суд надати дозвіл на виїзд до Брюсселя 13-16 січня на запрошення керівників двох фракцій Європарламенту - лібералів і зелених.

Разом з тим, суд задовольнив прохання прокурора, продовжив термін дії зобов'язань та обмежень для Власенка, і залишив колишню запобіжний захід - заставу в сумі 22 тисячі 940 гривень.

Суд визнав, що підстави для обрання застави та покладання зобов'язань залишилися.

Суд продовжить 16 січня підготовче засідання у справі Власенка за обвинуваченням у побитті Окунської. Колегія суддів задовольнила прохання захисника Власенка Ганни Боряк надати час для ознайомлення з матеріалами справи, повідомляє УНІАН.

powered by lun.ua