На Майдані – Народне віче, під Радою – тітушки і міліція

Неділя, 12 січня 2014, 12:20

У центрі Києва розпочалося перше у новому році Народне Віче. 

Участь в акції на Майдані Незалежності беруть кілька десятків тисяч громадян. Розпочалося Віче спільною молитвою та молитвою за активіста Євромайдану - 41-річного чоловіка, який трагічно загинув на Оболоні в Києві. 

Зі сцени виступають представники різних церков. 

Також участь у Віче беруть лідери опозиції - Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок, а також Петро Порошенко, Ірина Луценко, Олександр Турчинов і представники Автомайдану - Дмитро Булатов та Сергій Поярков. 

Фото Олександра Аронця
Фото Олександра Аронця
Свята завершилися. Майдан переходить в режим активних дій. Фото Арсена Авакова.
"Свята завершилися. Майдан переходить в режим активних дій". Фото Арсена Авакова.

Разом з тим у Маріїнському парку очевидці зазначають розширення території, яку охороняє міліція та появу певної кількості молодих людей спортивної статури.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, раніше кордон міліції стояв за металевим парканом прямо біля входу у двір Верховної Ради. Тепер цей кордон перенесли у глибину Маріїнського парку так, що територія, що охороняється, охоплює будівлю Міністерства охорони здоров'я, яке раніше пікетували активісти Майдану.

Біля Верховної Ради стоять близько 20 міліцейських автобусів. Кількість працівників міліції біля будівлі уряду не змінилася. У дворі Кабміну стоять 7 міліцейських автобусів. Тут також чергує машина швидкої допомоги.

На вулиці Грушевського стоять 5 міліцейських кордонів, дорогу перекрито автобусами і ЗІЛами.

Фото ЛігаБізнесІнформ
Усі фото ЛігаБізнесІнформ
Кордон охорони розширився. Тепер під наглядом міліції - й будівля МОЗ.
Кордон охорони розширився. Тепер під наглядом міліції - й будівля МОЗ.
 
 

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook Володимир Ар'єв, "біля ВР поставили військові намети. Контингент відповідний, який з явною огидою охороняють ВВшники. Так регіонали відновлювали свій мітинг". 

Фото з Twittera @rfcnf
Фото з Twitter'a @rfcnf

Українська правда 

powered by lun.ua