В ПР упевнені: Євромайдан – "спецоперація" Заходу, яку треба жорстко подавити

40 переглядів
164
Субота, 18 січня 2014, 20:12

Євромайдан для влади – "п'ята колона", яка домагається того, щоб на вулицях пролилася кров.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Святослав Цеголко, посилаючись на аргументи, якими оперують в Партії регіонів.

"Під час інтерв'ю лідер фракції ПР Олександр Єфремов показав аргументи, якими оперують в ПР. З них випливає, що Євромайдан для влади - це п'ята колона, яка домагається, щоб на вулицях пролилася кров. Ця п'ята колона "закріплює за владою ярлики "диктатури" і дискредитує силові органи", - зазначив журналіст.

ВСІ ФОТО ТУТ

При цьому оголошення персон нон-грата, санкції західних інституцій, робота громадських організацій, виступи суспільних авторитетів всередині країни, а також критика ЗМІ чи просто спілкування в соціальних мережах подаються як спланована акція. Мета якої "ліквідація правлячої влади", що буде "нормальним явищем".

Фото з Facebook Святослава Цеголко
Фото з Facebook Святослава Цеголко

Також у документі описано роль Заходу – "кураторство революції".  При цьому згадується Арабська весна  у Північній Африці та на Близькому Сході, "кольорові" революції у Грузії, Киргизії, Білорусі, Вірменії, Молдові та Росії у 2011 році, Лівані, Тунісі, Лівії.

В "аргументах ПР" також зазначено, що "сценарій виникнення та розвитку поточних подій в Україні вказує на застосування технологій "кольорової" революції нового зразка".

"Виникнення Євромайдану є наслідком поєднання об’єктивних внутрішніх та суб’єктивних зовнішніх факторів на фоні відстоювання геополітичних інтересів іноземних держав", - йдеться у матеріалах ПР.

Фото з Facebook Святослава Цеголко
Фото з Facebook Святослава Цеголко

"Судячи з прочитаного зрозуміло, що в Партії регіонів найбільше переймаються "послабленням позицій РФ на її теренах" завдяки фінансуванню українських НДО різними американськими організаціями серед яких USAID, IRI, NDI", - підкреслює Цеголко.

Українська правда 

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 213.179.252.---Пауль Девятий..
я ніякого відношення до жодної із партій не маю, безпартійний, простий громадянин, ні разу в західній європі не був, і зв"язків там не маю, не є агентом чи шпигуном, але навіть без ніяких інструкцій вважаю, що партія регіонів- чужа незалежній Україні,керована з Москви сила,яка не розуміє що таке демократія, яку треба від влади відсторонити, також я бажаю послаблення та розпаду РФ,як імперії зла,вважаю, що світ повинен бути однополярним,щоб не було глобальних конфліктів, і керуватися з того місця,де є справжня демократія, де в суспільстві гегемоном є Закон,якому всі підкоряються, перед яким всі рівні - це США,але під контролем ООН
IP: 95.134.78.---Margarita Filipova..
Андрій Порубай: Yaroslav Kut: Ну не без того:)))) Хотя количество Майданов на улучшение благоссотояние народа и правда как то только в худшую сторону отражается, а почему?
А вы не пробовали объективно оценить ситуацию? Я о том, что не количество майданов отражается на благосостоянии народа, а благосостояние народа порождает количество майданов. Для разширения кругозора вспомните, когда урезали льготы афганцам и чернобыльцам- были их майданы, были майданы пенсиионеров из-за низких пенсих. Затем майданы учителей и врачей- из-за низких зарплат. Я уж не говорю об "оптимизации" в школах, когда закрывают школы, автоматически порождая безработных учителей. То же в медицинской сфере.Это на фоне сплошного покращання для олигархов и членов ПР.
IP: 74.125.181.---John Finch..
Да.Картинки с надписями это как раз для "интеллектуалов" из пр.книжки они по-видимому принципиально не читают,например по истории а зря.
IP: 77.120.185.---Maksym Oleksiienko..
В мене є єдине питання: якою колоною по відношення до України є партія регіонів?
IP: 37.57.48.---Andrii Sereda..
ПР сами в Европе живут, дети там учатся, жены на шопинг, на отдых ездят, дома там купили, а дуракам рассказывают в стиле советской пропаганды ( у половины, наверное где-то ромбики лежат института марксизма-ленинизма
Усі коментарі