На Грушевського проти мітингувальників "увімкнули" водомети

Неділя, 19 січня 2014, 19:00

Правоохоронці застосували водомет проти людей, які беруть участь у сутичках на вул. Грушевського біля стадіону ім. Валерія Лобановського. 

Як повідомляє  "Інтерфакс-Україна", правоохоронці застосували водомет проти перших рядів мітингувальників. Після початку роботи спецтехніки люди відійшли від кордону, проте все ще залишаються на вулиці.

У відповідь на роботу водомета люди почали скандувати "Водохреща!". Після того, як протестувальники відійшли від кордону, водомет припинив працювати, проте правоохоронці кидають світлошумові гранати та застосовують сльозогінний газ.

Радикали в масках б'ють у барабани. Протистояння триває. 

Наразі на вулиці в Києві –7 градусів за Цельсієм. 

Зазначимо, згідно з п.16 постанови "Про затвердження Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку" водомети застосовуються для розсередження учасників масових безпорядків при температурі атмосферного повітря не нижче нуля градусів.

Фото Олександра Аронця
Фото Олександра Аронця

Разом з тим в бік міліції під стадіоном кинули кілька "коктейлів Молотова".  Міліція у свою чергу кидає світлошумові гранати переважно в бік Самооборони, яка мирно стоїть трохи далі від кордону ВВ.