Сотні львів'ян блокують виїзд внутрішніх військ

Понеділок, 20 січня 2014, 00:55

У Львові кілька сотень жителів зібралися біля будівлі частини внутрішніх військ на вулиці Тролейбусній, після того, як в інтернеті з'явилася інформація про те, що солдат внутрішніх військ відправляють до Києва.

Як розповіли кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" очевидці, на вулиці біля воріт частини зібралося більше 200 осіб, а також приїхали легкові автомобілі, які зупинилися на дорозі і включили аварійні сигнали.

За словами очевидців, в частині солдатів внутрішніх військ викликали шикуватися і виглядало так, ніби вони збираються в автобуси.

До пікетувальників виходили представники частини. Вони не сказали, що кудись виїжджають, але попередили людей, що їхні дії є незаконними.

Пізніше на місце прибув наряд міліції, який зайшов на територію частини.

Після щодонедільного віче опозиції мітингувальники, серед яких були й радикально налаштовані активісти, пішли пікетувати Верховну Раду, але наштовхнулися на кордон силовиків біля стадіону імені Лобановського. Почалися сутички радикалів з силовиками.

Активісти підпалювати автівки міліції. Ті у свою чергу застосували водомети та резинові кулі. З обох сторін є поранені.powered by lun.ua