Екс заступник голови СБУ: Міліція на Грушевського порушила Конституцію

Понеділок, 20 січня 2014, 10:53

Генерал-лейтенант, колишній заступник голови СБУ Олександр Скіпальський вважає, що правоохоронці, перекривши Грушевського, порушили Конституцію.

Такий коментар Скіпальського наводить Радіо Свобода.

"Якби правоохоронці не перешкоджали мирному волевиявленню людей, а охороняли той же будинок уряду чи Верховну Раду, яку б хотіли захопити, я би сказав, що вони виконували завдання по недопущенню і охороні адмінбудівель", - зазначив він.

"Оскільки вони перекрили вулицю, коли люди йшли щоб пікетувати мирним шляхом, правоохоронці порушили п’яту статтю Конституції", - наголосив Скіпальський.

"Тільки за це потрібно знімати керівництво правоохоронних органів, які не допрацьовують і дозволяють провокаторам розв’язувати такі провокації", – вважає він.

Він також наголосив, що бойові гранати, які використовувала міліція, застосовуються до терористів чи злочинців, і кидати їх в натовп мітингувальників щонайменше недоцільно.

Так само, як і водомети при мінусовій температурі.


На думку Олександра Скіпальського, весь 2014 рік може минути у розслідуванні справ, порушених як проти учасників протесту, так і проти деяких правоохоронців.

powered by lun.ua