Лукаш дала організаціям три місяці, щоб стати "іноземними агентами"

10 переглядів
139
Четвер, 23 січня 2014, 12:03

Міністерство юстиції заявляє, що громадські об’єднання, які отримують кошти з іноземних джерел мають три місяці, щоб зареєструватися "іноземними агентами".

Про це йдеться у заяві Мінюсту, розміщеній на його сайті.

Відтепер у назві громадського об’єднання, яке отримує кошти чи інше майно з іноземних джерел та бере участь у політичній діяльності в Україні, має міститися словосполучення "громадське об’єднання, яке виконує функції іноземного агента".

У зв’язку із цим громадські об'єднання зобов’язані протягом 3 місяців подати до уповноваженого органу з питань реєстрації за своїм місцезнаходженням (реєстраційної служби чи управління юстиції) заяву про включення до спеціального Реєстру.

У Лукаш попередили, що у разі відмови перереєструватися вони матимуть право через суд забороняти діяльність громадських об'єднань.

Як відомо, відповідно до закону Колєснікова-Олійника "агенти" зобов’язані щомісячно надавати документи про персональний склад керівних органів та інформацію про обсяг коштів чи іншого майна, отриманих з іноземних джерел.

Також щомісяця доведеться звітувати заплановані цілі використання коштів та фактичне їх використання, про заплановані програми діяльності та фактичну діяльність.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.179.108.---Игорь Тимофеев..
Да цивилизвция начинается с каждого из нас в том числе и власти. Президент он президент всей страны и если на улицы вышли сотни тысяч или даже десятки тысяч (это до событий сегоднящних) значит, что то не так. Почему власть не слышала этого, почему почему, почему. "Услышу каждого" но почему то не услышал. Вопрос а как и каким образом надо кричать, чтобы тебя услышали. А ведь услышав людей все могло быть по другому..
IP: 46.211.128.---George Clinton..
Panas Myrnyi: Благодаря наличию в вашем комментарии януковской кальки "стабильность",ваша позиция мне предельно ясна.
IP: 178.94.201.---юрий матяш..
Цікаво , а організацій ,які існують за російські гроші, це торкнеться?
Mix Volia: Дайте ей лучше принародно куем полбу.
Навіщо курві ще й "добре" робити? Їй, певне, куєм не тільки по лобі водять, а й в ріт пихають:)
IP: 74.125.18.---Panas Myrnyi..
Victoriya Rublyova: Виктория, да, есть плохие сотрудники ГАИ. Согласен. Значит ли это, что нужно вообще разогнать ГАИ? Есть плохие доктора, они могут насмерть залечить больного. Значит ли это, что надо уволить всех и закрыть медицинские учреждения? Такой ответ. Не пытайтесь экстраполировать микрособытия на макрообстоятельства. Это по-сути неверно.
Усі коментарі