Тягнибок розповів, чого опозиція вимагатиме від Януковича

Четвер, 23 січня 2014, 14:55

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок розповів, з якими вимогами опозиція йде на переговори до президента Віктора Януковича.

Про це він розповів з трибуни Майдану у четвер.

За його словами, першою вимогою стане скликання позачергової сесії Верховної Ради.

"На цій сесії має стояти питання відставки уряду Азарова. І при тому, Партія регіонів, яка має більшість, має дати голоси за цю відставку", - заявив Тягнибок.

Наступною вимогою стане декриміналізація участі у акція протесту.

"Не тільки до 26 грудня, як уже закон є, але й усіх тих протестних акцій, які відбуваються. Ми маємо пам1ятати, що усі, хто бореться проти режиму Януковича, це є наші побратими", - заявив Тягнибок.

"Навіть якщо якісь дії були кимось не погоджені, зараз час чварів не може бути. Будь-хто, хто страждає від того режиму – наш побратим", - додав він.

Вимагатиме опозиція і покарання тих, хто винен у смертях мітингуючих, і це не може, за словами Тягнибока, бути елементом торгу.

"Оті, хто вбивали, так собі, одним розчерком пера, відмовитись від кримінального переслідування їх? Е ні", - заявив Тягнибок.

Також Тягнибок заявив, що опозиція вимагає нової Конституції та одночасних президентських та парламентських виборів.

"Янукович каже: давайте спочатку вибори парламенту. Але для чого нам вони без виборів президента? Це ж на час виборів єдиною легітимною владою в країні буде Янукович", - пояснив позицію опозиціонер.

Як відомо, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко у четвер домовився із силовиками на Грушевського та активістами про тимчасове перемир'я, яке триватиме, принаймні, до завершення переговорів Януковича і опозиції.

Українська правда 

powered by lun.ua