Опозиції не вдалося відвоювати затриманих після штурму Черкаської ОДА

Субота, 25 січня 2014, 06:40

Опозиція не змогла переконати міліцію звільнити затриманих під час штурму ОДА в Черкасах.

Переговори тривали близько 2 годин і завершилися нічим, повідомляє УНІАН.

Мітингувальники вимагали негайно відпустити всіх затриманих активістів після штурму Черкаської облдержадміністрації 23 січня.

З представниками мітингувальників зустрічався заступник начальника УМВС області Борис Сухецький. Він сказав, що не може звільнити 48 затриманих активістів, оскільки вони можуть бути звільнені тільки за рішенням суду.

Саме суд повинен прийняти рішення про затримання чи інші міри запобіжного заходу, заявив Сухецький.

Представники мітингувальників змусили його зателефонували начальнику Соснівського райвідділу, де перебувають затримані, і дізнатися про їх стан. З 58 затриманих звільнили лише 9 неповнолітніх та журналіста місцевого Інтернет-сайту.

Близько 4 тисяч жителів Черкас, які пікетували будівлю обласної міліції, не дочекалися закінчення переговорів і розійшлися.

Завтра в Черкасах знову збирається Народне віче. Планують пікетувати черкаський Будинок правосуддя о 15 годині, там будуть розглядатися справи затриманих активістів.

Як повідомлялося, в Черкасах 23 січня ввечері активісти намагалися захопити приміщення ОДА, проте зробити це їм завадила міліція.

За даними міліції, після штурму облдержадміністрації 58 людей було доставлено в Соснівський районний відділ внутрішніх справ. За фактом скоєних кримінальних злочинів слідчим відділом Соснівського райвідділу міліції було відкрито кримінальні провадження.

Раніше також повідомлялося, що на території Черкаського районного відділу міліції в ніч на суботу стався вибух.

powered by lun.ua