Банкова висунула вимоги звільнення активістів

15 переглядів 15 переглядів
Понеділок, 27 січня 2014, 21:15

Опозиційні лідери Віталій Кличко, Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк на зустрічі з президентом Віктором Януковичем домовилися внести на порядок денний та проголосувати закон "Про амністію".

Про це повідомила міністр юстиції Олена Лукаш за результатами переговорів, які тривали більше 4 годин.

"Наполяганням нашої сторони є наступна відкладальна умова для цього закону: амністія набуде чинності лише у разі звільнення всіх захоплених приміщень та автошляхів. В іншому випадку ті, хто скоїв правопорушення амністовані не будуть", - сказала вона.

Також, за словами Лукаш, було ухвалено політичне рішення про скасування прийнятих 16 січня цього року законів, які викликали багаточисельні дискусії.

"Але ті закони, що не викликають зауважень, завтра будуть ухвалені парламентом знову. Положення законів, що втратять силу завтра, будуть опрацьовані сторонами спільно та відповідатимуть європейському рівню", - зазначила вона.

"Що стосується повернення до Конституційних норм 2004 року, сторони констатували недосконалість норм Закону №2222 та констатували відсутність особистих напрацювань текстів Конституції", - додала міністр.

Сторони обговорили питання спільної участі у Конституційній реформі та обов’язковій співпраці у цьому питанні з європейськими інституціями. Також торкнулися питання референдумних процедур, зазначила Лукаш.

"Переговори будуть продовжені", - підсумувала вона.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua