Дзиндзі висунули ще одне звинувачення: плювком поставив ДАІшнику синець

Четвер, 9 січня 2014, 16:19

Журналісту "Дорожнього контролю" Андрію Дзиндзі вручили нову підозру – за плювок в обличчя інспектору ДАІ рік тому, у результаті чого ДАІшник був госпіталізований.

Як повідомляє "Дорожній контроль", 8 січня 2014 року старший слідчий ГУВС Києва Б.І. Яворський вручив Дзиндзі підозру в тому, що журналіст 23 січня 2013 року плюнув в обличчя інспектору ДАІ Мусі А.А,. у результаті чого ДАІшник був госпіталізований із легкими тілесними ушкодженнями.

"Згідно з висновком експерта №474 від 22.03.2013 року, результати судово-медичного обстеження й надана медична документація свідчить про те, що при зверненні по медичну допомогу 23.01.2013 року о 20:10 у громадянина Мухи Олександра Анатолійовича виявлено тілесні ушкодження у вигляді синця", - пише слідчий Яворський у підозрі у вчиненні злочину.

"Таким чином, Дзиндзя А.І. своїми умисними діями, які виразилися в завдачі легких тілесних ушкоджень співробітнику правоохоронного органа у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків, вчинив кримінальний злочин, передбачений ч.2 ст.354 КК України", - вказує Яворський, висновок якого затвердив прокурор прокуратури Києва О.О. Мироненко.

"Дорожній контроль" уточнює, що конфлікт між Дзиндзею та інспектором Олександром Мухою виник о 10:30 вказаного дня на ґрунті того, що ДАІшник намагався незаконно забрати транспортний засіб на приватний штрафмайданчик ТОВ " ОЛЛІН-ПЛЮС", який "приносить десятки мільйонів гривень керівництву МВС".

"Після того як аргументи не були почуті, Дзиндзя не витримав і плюнув в обличчя інспектору ДАІ", - пояснює ДК.

У свою чергу, Муха повалив на землю Дзиндзю "і кілька разів його вдарив", підкреслює видання.

Після того, як на місце приїхало керівництво "Дорожнього контролю" і керівництво полку ДАІ Києва, конфлікт був розв’язаний. Муха і Дзиндзя відмовилися від взаємних претензій.  Але вже ввечері стало відомо, що Муха звернувся до лікарні й був госпіталізований.

"Дорожній контроль" упевнений, що в ДАІ хотіли "намалювати" інспектору "легкі тілесні ушкодження", але після новини про це керівництво ДАІ висміяли й тема затихла.

"Пізніше Андрію Дзиндзі на особистий мобільний подзвонив заступник начальника Полку ДАІ Києва Тищенко В.В. і став погрожувати журналісту "ДК" особистою розправою. Тепер же, через рівно рік, ГУВС Києва порушує кримінальну справу з цього приводу", - заявляє ДК.

"Мета таких дій зрозуміла - якщо все ж таки запрацює "закон про амністію", Андрій Дзиндзя вийде на волю, а МВС цього допустити ніяк не може. Тому якщо журналіста "ДК" випустять за "штурм Банкової", то одразу ж посадять за "синець від плювка", - вважає видання.

powered by lun.ua