Туман ускладнив роботу аеропортів у Києві й Одесі

7 переглядів
Понеділок, 10 лютого 2014, 12:49

Деякі літаки, що прямували 10 лютого до міжнародного аеропорту "Київ", змінили маршрут і полетіли до міжнародного аеропорту "Бориспіль" у зв'язку з туманом.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За даними онлайн-табло аеропорту "Київ" (Жуляни), змінили маршрути рейси на приліт із Москви, Донецька, Харкова, Луганська, Львова, Сімферополя; на виліт - до Одеси, Москви, Львова, Санкт-Петербурга.

Найбільший аеропорт України - ДМА "Бориспіль"- у понеділок працює у штатному режимі попри туман та приймає рейси з інших аеропортів.

Крім того, у зв'язку з погодними умовами є затримки на прибуття з аеропортів "Дніпропетровськ", "Одеса".

Туман також ускладнив роботу Одеського аеропорту.

Згідно з даними онлайн-табло аеропорту, скасовано ранкові рейси зі Стамбула й Москви (Внуково), а також рейси у зворотному напрямку.

Крім того, перенесено на другу половину дня два рейси з Москви (з Шереметьєва та Внукова) і два з Києва (з Борисполя і Жулян), а також перенесено на вечір відправлення рейсів до Стамбула й Москви (Шереметьєво).

Також, за даними Міністерства інфраструктури, через погодні умови – сильний туман, з обмеженнями працюють морські порти: Миколаївський, Херсонський, Іллічівський, Одеський, "Южний", Скадовський та "Октябрьск".

Закриті для руху суден Херсонський та Бузько-Дніпровсько-Лиманський морські канали.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua