Колесніченко: "Кандидатура Яценюка не витримує критики. Як дівчинка"

П'ятниця, 14 лютого 2014, 16:46

"Регіонал" Вадим Колесніченко вважає, що лідер "Батьківщини" Арсеній Яценюк не має права очолити Кабінет міністрів через свої особисті якості.

"Відповідальність і дотримання закону – дві невід'ємні вимоги для людини, яка бере на себе керівництво урядом. Але ні одне, ні інше не властиве Арсенію Яценюку", - цитує Колесніченка прес-служба Партії регіонів.

"Людина, яка очолюватиме Кабмін, не може поводитися так, як це дозволяє собі Арсеній Яценюк, то демонструючи готовність брати на себе відповідальність працювати в уряді, то відмовляючись від неї або взагалі намагаючись перекласти ухвалення цього відповідального рішення на плечі майдану. Як інфантильна дівчинка", - заявив "регіонал".

На думку Колесніченка, "така людина взагалі не зможе управляти урядом".

"Сьогодні очевидно, що кандидатура Арсенія Яценюка на посаду прем'єр-міністра не витримує жодної критики, як і не витримують критики його претензії на негайну зміну Основного закону", - заявив він.

Колесніченко зазначив, що зміни до Конституції "не можуть ухвалюватися поспіхом".

"Необхідно провести широке громадське обговорення цього важливого для країни питання, отримати експертну оцінку, поцікавитися думкою громадян, отримати "мандат народу" і вже тоді ухвалювати рішення", - заявив провладний депутат.

Як відомо, 25 січня президент Віктор Янукович і його команда як варіант виходу з кризи й переформатування уряду запропонували Яценюку очолити Кабінет міністрів, а його союзнику по опозиції Віталію Кличку – стати віце-прем'єром з гуманітарних питань.

Тоді опозиція відмовилася, вважаючи це "пасткою", але висловила готовність узяти на себе відповідальність. За чутками, остаточне рішення щодо згоди Яценюка на прем’єрство можуть залишити за Майданом.   

Інтрига по новому складу Кабміну зберігається, ім’я кандидата у прем’єри від президента невідомо.   

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування