Влада обвалює гривню, щоб імітувати виконання бюджету - Тягнибок

11 переглядів
Понеділок, 17 лютого 2014, 12:27

Влада обвалює гривню задля збагачення окремих її представників та формального виконання бюджету.

Про це заявив лідер ВО Свобода Олег Тягнибок на погоджувальній раді у ВР в понеділок.

На його думку, влада намагається прикрити негативним впливом акцій протесту власні промахи.

"Представники опозиції (раніше) наголошували на ті фактори, які могли призвести до краху української економіки", - зауважив Тягнибок.

Свободівець згадав про падіння промислового виробництва, зниження ВВП, зменшення обсягу інвестицій та падіння курсу гривні.

"Обвал національної валюти був штучно створений владою з метою власного збагачення", - заявив він. Як відомо, 7 лютого Національний банк встановив офіційний курс гривні по відношенню до долара на рівні 8,708 гривень за долар.

Тягнибок також вважає, що бюджет 2014-й рік не виконується. "Сьогодні вже 17 лютого, а ніде немає жодної інформації про виконання державного і місцевого бюджету за січень місяць", - зазначив він.

"Девальвація гривні і майбутня інфляція, яку провокує влада, вони вигідні владі ще й тому, що за допомогою цього примітивного інструменту уряд буде імітувати виконання держбюджету", - припустив опозиціонер, який вважає необхідним вислухати пояснення Кабміну стосовно цих питань.

Основними питаннями, які має розглянути Рада, опозиціонер, однак, вважає конституційну реформу та розслідування злочинів, вчинених проти активістів.

"Немає жодних нормативних документів, які б вказували на повернення до Конституції 1996 року, значить у нас в Україні діє Конституція 2004 року", - підкреслив Тягнибок.

Він закликав більшість підтримати ініціативу опозиції. "Голосів опозиції буде недостатньо, для того, щоб вирішити це питання, мусить відбутися консенсусне голосування", - визнав опозиціонер.

Також Тягнибок підкреслив необхідність заслухати у Верховній Раді інформацію силових відомств стосовно розслідувань вбивств і побиття активістів, їх викрадень, знищення їх майна та перешкоджання діяльності журналістів.

"За нашою інформацією, нібито розслідування йде, але результатів немає ніяких", - підкреслив він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua