Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Кличко опинився серед охочих привласнити бренд "майдан"

Понеділок, 17 лютого 2014, 13:36

Ряд громадських діячів подали заявки на реєстрацію брендів, пов'язаних із протестними акціями в центрі Києва, зокрема, на торговельні марки, що містять слово "майдан".

Про це "Інтерфакс-Україна" повідомив адвокат, кандидат юридичних наук Маркіян Галабала.

За його запитом держпідприємство "Український інститут промислової власності" ("Укрпатент") надало інформацію про заявки, подані для реєстрації таких торгових марок.

За його словами, зокрема, на реєстрацію торгової марки "ЄвроМайдан" 3 грудня 2013 подав заявку Володимир Компанієць, який входив в оргкомітет "студентського ЄвроМайдану", а 30 грудня минулого року заявка на реєстрацію цієї ж торгової марки подана від імені Віталія Кличка.

Крім того, в "Укрпатент" надійшли заявки на реєстрацію в якості торговельних марок позначень, що містять слово "майдан".

Зокрема, на реєстрацію позначення "Громадський рух НАРОДНИЙ МАЙДАН" подана заявка від імені Олександра Ржавського, народного депутата третього скликання і кандидата в президенти України на виборах 2004 року.

Депутат Павло Петренко (фракція "Батьківщина") подав заявку на реєстрацію позначення "Всеукраїнське об'єднання "Майдан"".

Олександр Юраков і Віталій Лазаренко подали заявку на реєстрацію позначень "Громадське об'єднання "МАЙДАН", "Народне об'єднання "МАЙДАН", "Політична партія "МАЙДАН".

Наталія Приймаченко подала заявки на реєстрацію позначень "МАЙДАН", "Громадянська платформа Майдан", " Громайдан". Людмила Пономарьова подала заявки на реєстрацію позначень "МАЙДАН" і "MAYDAN".

Крім того, на реєстрацію позначення "Об'єднання "МАЙДАН" заявки подали Петренко, Кличко, Юраков і Лазаренко, а також Примаченко.

"Більшість оригінальних слів, особливо нових, можуть бути зареєстровані в якості торговельних марок. Ставши власником торгової марки ви купуєте право забороняти використовувати її будь-кому без вашого дозволу", - підкреслив юрист.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: