На Майдан дісталися автобуси зі Львова. Рятувальники пішли з "Профспілок"

Середа, 19 лютого 2014, 07:25

Майдану у Києві дісталися перші два автобуси зі Львову, на Хрещатику їх зустріли оваціями.

Про це повідомляє о 7-й ранку кореспондент "Української правди".

Новоприбулі львівяни
Новоприбулі львів'яни

Ще раніше вночі до Києва прибули декілька мікроавтобусів зі Львова. За словами прибулих, до столиці збираються ще багато львів’ян.

Між тим, активісти повідомляють, що о 6:00 ранку дорога Боярка-Київ у с.Петрівському була перекрита 2-ма вантажівками, пост ДАІ пропускав по 1 машині. Імовірно, така ж ситуація на інших дорогах.

Тим часом, на самому Майдані Незалежності новий день зустрічали з Гімном і піснями.

О 6 ранку рятувальникам довелося вийти з будівлі Будинку профспілок, адже між 4 та 5 поверхами будівлі виникло обрушення конструкцій, повідомляють у ДСНС.

"Станом на 6:00 з Будинку профспілок врятовано 30 осіб, котрі знаходилися на 3-9 поверхах будівлі… Наразі на місці події працює 20 одиниць основної та спеціальної пожежної техніки й більше 100 чоловік особового складу", - повідомили там.

"Під час гасіння пожежі особовий склад було виведено назовні, адже виникло обрушення конструкцій між 4 та 5 поверхами", - йдеться в повідомленні.

Рятувальники також зауважили, що задля ефективнішого гасіння пожежі частина техніки передислоковується з вулиці Михайлівської на вулицю Хрещатик.powered by lun.ua