ЄС ЗАПРОВАДЖУЄ САНКЦІЇ ПРОТИ РЕЖИМУ ЯНУКОВИЧА

Четвер, 20 лютого 2014, 20:21

Міністри закордонних справ Євросоюзу домовилися ввести санкції щодо українських чиновників, "відповідальних за насильство і надмірну силу".

Про це повідомляє ВВС News.

Після екстреної зустрічі глав МЗС верховний представник ЄС Кетрін Ештон заявила, що Євросоюз "призупиняє ліцензії на експорт обладнання, яке можуть використати для внутрішніх репресіх".

Проти винних у насильстві в Україні чиновників будуть застосовані також візові санкції та замороження активів.

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявив, що замороження активів і заборону на в’їзд "приймуть в терміновому порядку".

Ештон також заявила, що вся відповідальність за налагодження діалогу і зупинки насильства в Україні лежить на Вікторі Януковичу.

Рада міністрів напряму називає те, що відбувається в Україні "репресіями".

Українську владу закликають зупинити насильство та забезпечити надання медичної допомоги постраждалим мітингувальникам.

Рада міністрів закликає депутатів Верховної Ради згадати про те, що вони члени парламенту. Але головну відповідальність покладають на президента Януковича.

Список чиновників, які підпадають під санкції, не закритий, а може бути поповнений новими іменами, якщо ситуація не покращиться.

Міністри висловили  підтримку українському народу, вказуючи, що санкції запроваджуються не проти нього, а проти винних у насильстві.

Европа обіцяє підтримати народ України, включно зі спрощенням отримання віз.

Як відомо,  у четвер міністри ЄС погодили запровадження візові та фінансові санкції проти винних у застосуванні неймовірного насильства в Україні.

Повний текст резолюції зустрічі глав МЗС Євросоюзу читайте ТУТ.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!