Протестувальники зміцнили Майдан і не розходяться

Четвер, 20 лютого 2014, 22:41

Сили самооборони Майдану в четвер вночі виставили пости на підходах до Майдану Незалежності.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Протестувальники пояснили, що стежать за ситуацією і в разі підходу "тітушок" дадуть сигнал іншим бойовим одиницям Майдану.

Біля барикад на Майдані створені нові запаси автомобільних покришок, які можуть підпалити в разі атаки правоохоронців.

Біля Київської міськдержадміністрації, знову зайнятої протестуючими, багатолюдно, протестувальники перекушують, п'ють чай, спілкуються. Багато людей також біля крайньої барикади біля ЦУМу.

З цього боку близько 100 осіб допомагають розвантажувати і завозити в усередину території Майдану продовольство, воду, теплі речі  які привозять кияни на своїх автомобілях.

Охорона цій барикади не допускає на територію Майдан підпилих людей - у м'якій формі вони просять їх піти додому, виспатися і потім приходити на Майдан.

Барикади значно укріплені.

На передньому краю укріплення на вулиці Інститутська пропускають лише людей у бронежилетах і касках, так як, на думку самооборони, з урядового кварталу можуть стріляти.

Центральний вихід їх ст.м. "Хрещатик" забарикадовано металоконструкціями.

Також заблоковані виходи з ст.м. "Майдан Незалежності".

На Майдані активіст зі сцени озвучує вказівки волонтерам щодо потреби в допомозі при підготовці їжі, укріплень барикад.

Прийняття в парламенті постанови про засудження силових дій, що призвели до загибелі людей і заборону антитерористичної операції СБУ всі присутні на Майдані зустріли радісними вигуками та оплесками.powered by lun.ua