Кримська ВР збирається на позачергову сесію. Щоб здатися Росії?

П'ятниця, 21 лютого 2014, 00:33

У п'ятницю о 12.00 відбудеться позачергова сесія Верховної Ради Криму, де розглядатиметься питання "про суспільно-політичну ситуацію в Україні".

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив лідер меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

"Подзвонив в 22.42 мій колега і член депутатської групи "Курултай-Рух" Пілунський Леонід і повідомив, що йому дзвонили з ВР АРК і повідомили, що завтра позачергова сесія в 12.00. Повістку сесії йому повідомити не змогли, приходьте, мовляв", - пише Чубаров.

За його словами, він уточнив інформацію через секретаріат своєї Комісії та інформація підтвердилася, повістка сесії: "Про суспільно -політичну ситуацію в Україні".

 Скрін із сторінки Рефата Чубарова

Лідер меджлісу також передає, що він подзвонив заступнику голови ВР АРК Григорій Іоффе, щоб дізнатися до чого така терміновість.

"Іоффе відповідає: "А ти знаєш, що вбили 6 кримчан, мирних людей, які поверталися з Києва додому? "Я відповідаю: "Жахлива трагедія! Але навіщо сесія?", - каже Чубаров.

"І так, голова ВР АРК Константинов і його оточення повністю розкрили свої карти: завтра можуть бути прийняті рішення, що принесуть Криму хаос і катастрофу", - додав він.

Як відомо, Константинов 20 лютого заявив у Москві, що Росія може денонсувати рішення президії ЦК КПРС про передачу Криму Україні.

Коментуючи заяву Константинова, лідер меджлісу кримських татар Рефат Чубаров заявив, що кримські татари докладуть всі зусилля, щоб зберегти Крим у складі України.

powered by lun.ua