Автобуси з ВВ поїхали з урядового кварталу, Альфа залишилась

П'ятниця, 21 лютого 2014, 13:31

З урядового кварталу масово від’їжджають автобуси з силовиками.

Вони від'їжджають невеличкими групами по 5-10 автобусів.

Силовики з-під Верховної Ради станом на 14:25 евакуювалися у екстреному порядку.

Як повідомляє кореспондент "Української правди", близько 14:15 командири спецпідрозділів почали буквально заштовхувати своїх підлеглих в автобуси, і ті швидко почали від’їжджати у бік станції метро "Арсенальна".

На запитання, куди вони їдуть, один із силовиків відповідав "додому". Однак кінцева мета пересування автобусів невідома.

Станом на 14:28 вулиця Грушевського повністю чиста від силовиків, по ній рухаються автомобілі і майже ніщо, крім декількох кинутих дощок, не нагадує про присутність силовиків.

Разом із тим, на подвір’ї перед парламентом залишилося кілька біотуалетів та залізних діжок, де силовики палили багаття.

Між тим, ще один загін Внутрішніх військ слідував пішки Маріїнським парком у напрямку сцени Антимайдану. 

Станом на 14:40 поїхали вже понад 35 автобусів з силовиками.

Станом на 14:44 поїхали два БТРи.

Станом на 14:45 Внутрішні війська також залишили територію адміністрації президента. Там залишився спецпідрозділ СБУ -  Альфа і інші спецвійська.

Як відомо, у четвер пізно ввечері депутати проголосували постанову, якою Кабінету міністрів і органам державної влади доручено заборонити СБУ, МВС, збройним силам та іншим органам виконувати  програму антитерористичних заходів, оскільки вони протирічать Конституції.

Так постанова зобов’язує припинити вогонь, війська і ВВ – мають повернутися в місця постійної дислокації. Також постанова передбачає заборону використання зброї.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування