Сікорські, вмовляючи Раду Майдану, сказав, що інакше всі помруть

250 переглядів
79
П'ятниця, 21 лютого 2014, 19:17

Під час засідання Ради Майдану міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорські заявив, що угоду потрібно підтримати, інакше всі помруть.

Відповідне відео, яке записав журналіст by ITV News, оприлюднено у п’ятницю.

Так на виході з переговорів, він говорив "Якщо ви це не підтримаєте, у вас буде Надзвичайний стан, буде армія. Ви всі помрете", - сказав Сікорський.

Як розповів "Українській правді" Олексій Гарань, якому Сікорські як раз і адресував свої слава, вони говорили про можливий розв’язок ситуації.

"Я виступав на засіданні і казав, що з нашого боку ми хотіли записати набагато більше вимог до Януковича в цій угоді. Під час засідання він відповів, що це максимум з того, що можна зробити. А він відповів, що це відвертає країну від війни", - розповів Гарань.

"Під час засідання Сікорський сказав, що як поляк він пам’ятає, як в Польщі вводили надзвичайний стан, як постраждало багато людей. Я тоді підійшов і сказав, що він як поляк має знати добре, що таке Мюнхенська угода, яка відкрила шлях до поглинання  Чехословаччини на початку другої світової війни", - розповів він.

"Я йому сказав, що я сподіваюся, що такого не буде. Він сказав, що я помиляюся, і що це відвертає країну від кривавого конфлікту. На що я сказав, що будемо сподіватись", - пояснив Гарань.

Він нагадав, що Мюнхенська угода була підписала з Великобританією, Францією, Німеччиною і Італією з приводу того, що Чехословаччина віддає Гітлеру одну з областей, а через рік після цього Гітлер захопив Чехословаччину, а потім напав на Польщу. Тобто слово Мюнхен - це позиція, яка відкриває агресору шлях до агресії", - нагадав він.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Solomia Wishnya..
Сісьрорський, ти ПАДЛО!!!!!!!!!
IP: 144.76.166.---Solomia Wishnya..
Solomia Wishnya: Сісьрорський, ти ПАДЛО!!!!!!!!!
Тобі падлюкович грошей дав, потворо ти продажна!
IP: 95.133.61.---Святослав Ярый..
Сикорский молодец:)
IP: 176.36.19.---kkk2014..
Горячим головам нужно успокоиться. Хряк действительно мог использовать армию. Половина страны бунтует, растащили оружие, вы только подумайте об этом.. Хорошо что удалось избежать войны!!! А хряк от наказания не уйдет!! Его свои загрызут!
IP: 93.180.232.---Ostap Max..
Мысля категориями прошлого, захотели построить будущие.Два раза в одну реку не входят. Сикорский хочет на грузовике-полуторке времен второй мировой войны въехать в эпоху Интернета. Понятно, что с палками на автоматы не ходят, но смертями убиенных жертв не торгуют!!! Банду геть! Зека на нары.
Усі коментарі