В районі Броварів відбулася перестрілка. Є поранені

Субота, 22 лютого 2014, 00:27

У п'ятницю в районі Броварів відбулася перестрілка.

Інформацію про подію підтвердили міліції Київської області.

Згідно з інформацією Євромайдан SOS, родичі волонтерів повідомили, що в селі Княжичі (біля Києва) протестувальників обстріляли з автомату Калашникова невідомі особи

Пізніше "Громадське телебачення" повідомило, що конфлікт почався з того, що автобус із "Беркутом" зупинив загін самооборони, який організував на трасі блок-пост. Під час спроби доглянути автобус відбувся конфлікт між активістами та силовиками. "Беркут" відкрив вогонь, а самооборона пробила в автобусі шини та розбила вікна. 

Співробітники спецпідрозділу розбіглися селом Княжичі, де стався інцедент. Місцеві мешканці почали їх ловити. 

У підсумку 25 "беркутівців" за допомогою Юрія Луценка та депутатів від опозиції доставили до місцевого райвідділу міліції.

У РВВС стверджують, що один з бійців отримав вогнепальне поранення в голову, однак у Броварській лікарні, в яку його доставили, цю інформацію не підтвердили. При госпіталізації медики зафіксували лише струс мозку та забій ліктя.

Відомо також ще про одного пораненого - десятикласника зі школи №2. Його поклали в київську лікарню із пораненням ноги. 

Фото В. Арєва
Фото В. Ар'єва
 Фото: О. Кіщук
Автобус Беркуту
Автобус Беркуту

Водночас у міліції підтвердили інформацію про сутичку, однак розповіли свій варіант історії, зазначивши, що група людей із загону самооборони напала на автобус, в якому їхали бійці спецпідрозділу "Беркут".

За даними МВС, силовики поверталися на базу дислокації.

Згідно з інформацією міліції, внаслідок сутички постраждала одна людина. Чи був це працівник спецпідрозділу, міліції поки невідомо.

Українська правда, Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua