В Одесі - тисячні мітинги прихильників і противників Євромайдану

Неділя, 23 лютого 2014, 14:39

В Одесі проходять акції прихильників і противників Євромайдану. 

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

У ході євромайдановців, за словами очевидців, бере участь кілька тисяч чоловік. Вони несуть портрети загиблих у Києві, 500-метровий прапор України, скандують "Банду геть!", "Небесна сотня!" і тому подібні гасла. Багато червоно-чорних прапорів УПА. Серед учасників чимало людей в масках і з дубинками.

В Одесі мітингують євромайданівці
В Одесі мітингують євромайданівці

Марш проти майдану в Одесі перейшов у мітинг біля пам'ятника Невідомому матросу. Останні рішення Верховної Ради викликали на Алеї Слави бурю емоцій, люди кричать "Раду геть!". Їх також більше тисячі осіб.

В Одесі мітингують проти Майдану
В Одесі мітингують проти Майдану

Одним з основних закликів був "Свободу Ігорю Маркову" і Марков - "політичний герой". На місці помічений один прапор партії "Родина". Мітингувальники заявили, що Партія регіонів зрадила їх, як і Верховна Рада.

В Одесі мітингують проти Майдану
В Одесі мітингують проти Майдану

Такою стала реакція на чергове рішення парламенту, який прийняв закон про скасування положення про "регіональні мови".

За деякими даними, в Одесі ближче до вечора очікують зіткнення учасників різних мітингів, можуть бути провокації.

"У нас дуже велика кількість учасників. Є інформація, про те, що готуються провокації, люди з холодною і вогнепальною зброєю планують напад на колону", - сказав керівник "ДемАльянсу" Олексій Чорний.

Як відомо, за закон про визнання таким, що втратив силу закону "Про державну мовну політику", яким російській мові в Одесі було надано статус регіональної, проголосували на недільному засіданні Верховної Ради 232 народних депутати.powered by lun.ua