Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Майданівці висунули вимоги до уряду народної довіри

Вівторок, 25 лютого 2014, 02:25

Членами уряду народної довіри не можуть бути учасники списку сотні найбагатших людей України і керівники органів виконавчої влади або працівники адміністрації президента, що займали ці посади з початку 2010 року, такі критерії відбору сформулювало Коло народної довіри.

Про це йдеться в заяві Кола, переданій агентству "Інтерфакс-Україна".

Серед інших вимог досвід роботи в галузі мінімум 7 років, за винятком МВС, СБУ, Міноборони, досвід роботи на керівних посадах мінімум 5 років і непричетність до порушень прав людини і відсутності інформації про корупційну діяльність.

"Ми перевіримо за цими критеріями кожного конкретного кандидата, якого запропонує нова парламентська більшість, і доповімо вам про результати. Кожен член уряду повинен отримати схвалення Майдану", - підкреслюється в документі.

Як пояснив журналістам представник секретаріату Кола народної довіри Валерій Пекар, в ньому представлені ключові організації Майдану, що є найбільш потужними, відомими і авторитетними.

За словами представника Автомайдану Сергія Пояркова, крім нього у Коло також входять Ольга Богомолець від медиків Майдану, Дмитро Ярош від "Правового сектора", владика Стефан від духовної ради Майдану, Олег Михнюк від воїнів-афганців, Володимир В'ятрович від "Громадського сектора", Руслана Лижичко та Святослав Вакарчук.

"Коло народної довіри - це не керівний орган Майдану. Це, умовно кажучи, посередник між Майданом і менеджерами, яких народ буде наймати", - пояснив владика Стефан.

Представники Кола підкреслили, що список його учасників не остаточний, він буде розширюватися, і його члени самі не претендують на якісь посади.

"Ми вимагаємо не просто уряду, а уряду народної довіри. Такий уряд має бути сформований з визнаних професіоналів, з незаплямованою репутацією, а не партійних функціонерів", - підкреслюється в заяві Кола.

Його учасники також повідомили, що в понеділок пізно ввечері провели багатогодинну зустріч з в.о. Міністра фінансів Юрієм Колобовим, з його ініціативи, щоб простежити за процесом передачі влади.

За їх словами, вони залишилися задоволені підсумками зустрічі, підкресливши готовність глави Мінфіну детально обговорювати найбільш складні питання.

Як сказав Пекар, ситуація складна, але в разі ефективної роботи країна може уникнути дефолту.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
00:10
Bloomberg: Макрон лобіює заміну фон дер Ляєн на посаді голови Єврокомісії
00:00
гімнастикаВерняєв став срібним призером чемпіонату Європи
23:51
Польща готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку - Міноборони
23:12
У Білому домі розповіли, чому США передали Україні ракети ATACMS ще у березні
22:48
Салліван: Через затримку з допомогою Україна втратила Авдіївку
22:35
відеоУльтраправий політик випустив у Європарламенті голуба, побажавши "миру" Україні та Росії
22:25
оновленоУкраїнські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ 
22:09
фото, відеоУ Миколаєві через невідому вибухівку запалали авто: п′ять рятувальників постраждали
22:01
Під парламентом Грузії знову протестують проти закону про "іноагентів"
21:54
Економічні новини 24 квітня: справа Сольського, ТРЦ "Гулівер" хочуть передати в управління АРМА
Усі новини...