Путін через ситуацію в Україні терміново зібрав Раду безпеки

Вівторок, 25 лютого 2014, 10:37

Президент Росії Володимир Путін провів оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки РФ, на якому обговорювалася ситуація в Україні.

Як сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, нарада відбулася вранці у вівторок, повідомляє РІА "Новости".

"У ході наради обговорення головним чином сфокусувалося на розвитку ситуації на Україні", - уточнив Пєсков.

У нараді взяли участь прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, голова адміністрації Кремля Сергій Іванов, спікери обох палат парламенту Валентина Матвієнко і Сергій Наришкін, секретар Ради безпеки Микола Патрушев і його заступник Рашид Нургалієв, міністри внутрішніх справ Володимир Колокольцев, іноземних справ Сергій Лавров, оборони Сергій Шойгу, а також керівники ФСБ Олександр Бортників і Служби зовнішньої розвідки РФ Михайло Фрадков.

Як відомо, 21 лютого російський екс-омбудсмен Володимир Лукін не став підписувати угоду про врегулювання кризи в Україні між владою Віктора Януковича та лідерами опозиції, про яку домовлялися в присутності його та європейських політиків.

Попри цю угоду, Янукович не підписав закон про повернення до Конституції 2004 року та зник, тоді як протестувальники вимагали його відставки.

Щоб уникнути продовження кровопролиття, Верховна Рада 22 лютого узяла ситуацію в свої руки, відсторонила Януковича з посади й прийняла низку інших доленосних рішень.

Зокрема, Україна повернулася до Конституції 2004 року, на 25 травня призначені дострокові вибори президента, оновлюється Кабінет міністрів і керівництва інших органів влади.