Саакашвілі розповів, як розбити плани Путіна у Криму

Вівторок, 25 лютого 2014, 09:54

Якщо Україна зуміє швидко обрати уряд і організувати роз'яснювальну роботу у Криму, то їй вдасться зберегти територіальну цілісність.

Про це в коментарі 5 каналу заявив екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі.

"Погана новина, що Путін буде щось робити у Криму. Добра новина, що ви уже знаєте, що він буде там робити. Це він апробував у нас у Південній Осетії та Абхазії", - заявив він.

За його словами, спочатку Росія спробує роздавати паспорти громадян РФ, потім спробує влаштувати провокацію та використати свій флот.

"Він спробує використати свій флот, щоб перекрити перешийок, який з'єднує Крим з усією Україною", - припустив Саакашвілі.

За його словами, у Путіна є "навіжений план" створити конфліктну дугу від окупованих грузинських територій, через Крим та Молдову до Придністров'я.

"Він вважає, що не втримає решту пострадянського простору. Але він спробує сказати, що "я втратив Україну, але от я збільшив територію Росії. Це божевільні плани. Але треба розуміти, що у них безвихідь", - заявив Саакашвілі.

Він вважає, що ситуація, коли східні регіони відмовились від сепаратизму, дає надію і нормальні шанси Україні залишитись цілісною.

"Якщо добре пояснити людям у Криму, що їм нічого не загрожує, що ці російські розповіді і пропаганда – це повна маячня, то я думаю, що вони зрозуміють", - переконує Саакашвілі.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування