Татари під Верховною Радою Криму скандують "Слава Україні!"

Середа, 26 лютого 2014, 11:37

У Криму під місцевою Верховною радою зібрався мітинг кримських татар, які заявляють, що не допустять від'єднання автономії від України. 

Про це розповіла в ефірі "Громадського телебачення" журналістка Ельвіна Сеітбуллаєва.

За її словами, біля кримської Верховної ради зібралось два мітинги: з одного боку кримські татари та учасники місцевого Євромайдану, з іншого – прихильники ідеї приєднання Криму до Росії.

З обох боків стоїть по кілька тисяч людей, яких розділяє кордон міліції.

На своєму виступі на мітингу глава Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що запланована на середу сесія ВР Криму може дестабілізувати ситуацію в регіоні.

"Ми їх попередили, щоб вони не призначали сесію. Давайте оде за одним вирішувати питання. Не підривайте ситуацію в Криму. Бо було зрозуміло, що сесію призначають, щоб зробити дії, для відриву Криму від України", - заявив лідер кримських татар.

"Ми попередили, що кримські татари не дозволять цього. Татари не дозволять вирішувати без них долю цієї землі", - заявив Чубаров.

За його словами, головним дестабілізуючим фактором в Криму залишається глава парламенту Костянтинов.

"Костянтинов та депутати мають виступити зараз із запевненням, що ні тепер, ні потім не буде сесій, на яких буде порушуватись питання про статус Криму", - закликав Чубаров.

На мітингу татарии массово скандують "Україна!", "Слава Україні! – Героям слава!", "Банду геть!".

Кількість учасників мітингу кримських татар постійно зростає.

Українська правда