Турчинов: Захоплення адмінбудівель зі зброєю є порушенням законодавства

Четвер, 27 лютого 2014, 10:42

В.о. президента, спікер парламенту Олександр Турчинов заявляє, що захоплення адмінбудівель зі зброєю є порушенням законодавства.

Про це він заявив у парламенті у четвер.

Він зазначив, що у зв’язку з захопленням адмінбудівель ВР Криму та Ради міністрів Криму людьми "у військовому камуфляжі з автоматичною зброєю", дав певні доручення силовим відомствам.

"Я дав доручення силовим структурам вжити всі заходи для захисту громадян, покарання злочинців відповідно до чинного законодавства і деблокування будівель", - сказав він.

"Будь-які спроби захоплювати адміністративні будівлі буде розцінюватись як злочин проти української держави з усіма наслідками, які повинні бути", - наголосив Турчинов.

"Звертаються до усіх громадян з проханням зберігати спокій. Звертаюся до усіх патріотів захищати адмінбудівлі від провокаторів і екстремістів", - зазначив він.

Турчинов також наголосив: "Щоб вороги України не пробували розхитувати ситуацію, не зазіхали на наш суверенітет, маємо негайно приступити до формування уряду, який повинен забезпечити безпеку України, функціонування всіх органів влади".

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!