Спікер Верховної Ради Криму досі вважає Януковича президентом

Четвер, 27 лютого 2014, 21:32

Спікер Верховної Ради Криму Володимир Константінов називає чинним президентом України Віктора Януковича.

Про це він заявив журналістам у четвер в Сімферополі.

"Верховна Рада Криму - це легітимно обраний орган. Це все, що ми визнаємо. Сьогодні є діючий президент - Янукович Віктор Федорович, який сьогодні зробив заяву, що не складав з себе повноважень", - сказав Константінов.

Новий прем'єр Криму Сергій Аксьонов також вважає, Янукович залишається юридично обраним президентом України, а також висловлює надію на фінансову допомогу з боку Росії.

"У наш складний час Російська Федерація, впевнений, протягне руку допомоги і надасть сприяння, в тому числі фінансове, для того, щоб Крим сьогодні міг вибудувати свою політичну ситуацію", - заявив він.

"Ми впевнені, що всі ми з нашими братами спільно зможемо відновити наше народне господарство. Російська Федерація обіцяє і фінансову підтримку. Ми сьогодні звертаємося до наших колег. Я абсолютно впевнений, що з вашою підтримкою ми зможемо це зробити", - додав Аксьонов.

"У даному випадку ще юридично обраним президентом є пан Янукович і в даному випадку ці узгодження були пройдені через нього", - заявив він журналістам.

Як відомо, Янукович оголошений у міжнародний розшук за злочини проти людяності.

Раніше у суботу Верховна Рада підтримала постанову про усунення Віктора Януковича з посади президента України.

Сам Янукович досі вважає себе президентом і просить Путіна про допомогу.

Інтерфакс-Україна