США підтверджують зобов’язання перед народом України

П'ятниця, 28 лютого 2014, 15:02

Сполучені Штати вітають зусилля нового керівництва України щодо створення урядової коаліції і зведення фундаменту для дострокових виборів.

Про це йдеться в заяві місії США у ОБСЄ про події в Україні, поширеній на сайті посольства США у Києві.

"Сполучені Штати продовжують спостереження за подіями в Україні, – і, очевидно, вони змінюються, як відомо нашим українським колегам, щогодини, – особливо у цей критичний перехідний період", - сказано в заяві.

"Ми аплодуємо зусиллям нового керівництва України, спрямованим на створення урядової коаліції і зведення фундаменту для дострокових виборів", - зазначено в документі.

В США підтвердили, що знають призначення Андрія Дещиці на посаду виконувача обов’язків міністра закордонних справ:

"Очевидно, що він добре відомий спільноті ОБСЄ і його там поважають, і ми сподіваємося знову працювати з ним на цій його новій посаді, так само як продовжувати роботу з делегацією тут", - зазначив посол США у ОБСЄ Деніел Б. Баєр.

"Ми продовжуємо підтримувати український народ і допомагати йому в розбудові міцної, суверенної й демократичної країни, на яку він заслуговує і яку, безперечно, хоче мати".

"Сполучені Штати ще раз підтверджують наші зобов’язання перед народом України. Ми рішуче підтримуємо єдність і територіальну цілісність України – і тут я відзначаю нагадування посла Прокопчука щодо Будапештського меморандуму – і здорові відносини з усіма її сусідами, включно з Росією", - зазначив Баєр.

У США наголошуть і на "вкрай важливому значенні зусиль Ради, спрямованих на формування багатопартійного технічного уряду – що було підтверджено сьогодні у другій половині дня, – який представлятиме всі регіони України".

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!