МЗС назвало ймовірну дату підписання угоди про асоціацію з ЄС

Понеділок, 10 березня 2014, 19:08

Україна може підписати політичну частину угоди про асоціацію з ЄС 21 березня.

Про це повідомив в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця, пише Інтерфакс-Україна.

"У нас бачення таке, якщо є політична воля і готовність, то можливою датою могло б бути 21 березня, бо на цей день заплановано засідання Європейської Ради" , - сказав він.

За словами дипломата, всі сторони працюють над тим, щоб підписати цей документ якомога швидше.

"Для того, щоб підписати політичну частину Угоди про асоціацію, практично все готово. Є заява з боку Європейської Ради, є заява з боку уряду України про те, що ми теж готові підписати. Нам зараз потрібно технічно трохи часу, щоб цей документ підготувати", - сказав він.

Що стосується зони вільної торгівлі з ЄС, то, за словами Дещиці, ця частина угоди буде підписана після президентських виборів в Україні.

Разом з тим раніше представник глави європейської дипломатії Майа Косьянчич, відповідаючи на питання, чи можливе підписання 17 або 21 березня політичної частини Угоди про асоціацію з Україною, відповіла: "Брюссель ще не визначив дату".

"Наскільки мені відомо, дата ще не визначена, але ми очікуємо, що, як пріоритет, це може відбутися на будь-якому заході до 25 травня", - додала Косьянчич, повідомляє Інтерфакс- Україна.

Крім того в Єврокомісії не змогли назвати як місце можливого підписання політичної частини Угоди, так і час можливого підписання економічної частини документа.

powered by lun.ua