25.06

Банківський форум

До Національної гвардії призвуть 20 тисяч осіб - Парубій

Середа, 12 березня 2014, 13:31

В РНБО розраховують, що найближчим часом до складу Національної гвардії  увійдуть 20 тисяч призовників.

Про це розповів у середу секретар Ради нацбезпеки та оборони Андрій Парубій, коментуючи процес створення гвардії.

Він нагадав, що за останні кілька тижнів українські військкомати зареєстрували кілька тисяч добровольців.

"Також заплановано призов 20 тисяч осіб до Національної гвардії. Буквально від завтра вони розпочнуть навчання, частково із залученням баз Внутрішніх військ", - повідомив голова РНБО.

Він закликав входити до лав Національної гвардії "усіх, хто хоче служити Україні", зокрема загони Самооборони Майдану, які були створені під час протестів, а також вже після завершення протистояння.

"Ми будемо трактувати, що ті, хто не зголосились, але називатимуть себе різними майданівськими "брендами", нещиро декларують свої наміри служити Україні. І ми будемо проводити роз'яснювальну роботу з цього приводу серед усіх підрозділів Майдану", - відзначив Парубій.

"Але найголовніше – Національна гвардія матиме достатньо ресурсів для того, щоб протягом короткого часу ми змогли до 20 тисяч добровольців призвати і підготувати їх до виконання першочергових завдань", - пообіцяв він.

Як відомо, Рада національної безпеки і оборони ініціювала створення Національної гвардії на базі внутрішніх військ МВС.

У вівторок виконувач обов'язків президента, голова ВР Олександр Турчинов зареєстрував у Раді законопроект "Про Національну гвардію України". Згідно з ним, загальна чисельність цього військового утворення складе 33,3 тисячі осіб, в тому числі 30 тисяч військовослужбовців.

Рада планує розглянути цей законопроект на засіданні 13 березня.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: