Турчинов каже, що Росія не потягне фінансування ще й Криму

Четвер, 13 березня 2014, 17:31

Міжнародна ізоляція Криму призведе до того, що економіка півострова буде повністю зруйнована, а обіцянки Росії - це блеф і брехня.

Про це заявив в. о. президента Олександр Турчинов в інтерв'ю у студії телеканалу "Рада", передає прес-служба Верховної Ради.

На його думку, Росія хоче повністю ізолювати Крим від України та всього цивілізованого світу.

"Ця ізоляція призведе до того, що буде повністю зруйнована економіка півострова", - вважає він.

За його словами, попри агресивні дії російських військових міжнародний статус Криму не зміниться.

"Він матиме статус анексованої території. Тобто цей статус не визнає жодна держава в світі, яка себе поважає", - сказав Турчинов.

Він пояснив, що внаслідок цього інвестиційне поле півострову буде "повністю закритим для будь-яких міжнародних інвестицій".

Турчинов переконує, що тих, хто сьогодні захоплює Крим, не цікавить його розвиток.

"У них зовсім інші задачі. Їм потрібно обґрунтувати свою агресію проти України та заблокувати можливість того, щоб демократичні процеси, які відбулись в нашій країні, перекинулись на територію Росії", - сказав він.

За його словами, всі обіцянки Росії щодо фінансової підтримки самопроголошеного уряду автономії Турчинов назвав "брехнею та блефом".

Турчинов порекомендував кримчанам з’їздити до російської глибинки.

"Саме їм потрібна допомога, тому що в них колосальні проблеми. Якщо країна не може вирішити проблеми своїх громадян, говорити про те, що вони ощасливлять когось іншого - як мінімум несерйозно", - сказав він.

Турчинов порадив Криму якнайшвидше повертатись до України "яка вже найближчим часом матиме безвізовий режим з Європою".

Українська правда

powered by lun.ua