Тарута: Зіткнення у Донецьку провокують громадяни Росії

Субота, 15 березня 2014, 11:11

Голова Донецької обласної держадміністрації Сергій Тарута незадоволений тим, як працювала міліція в п'ятницю під час зіткнень на площі Леніна.

Про це пишуть"Новости Донбасса".

"Я незадоволений тим, як працювала вчора міліція", - сказав Тарута.

За його словами, зараз влада робить все для того, щоб мітинги взагалі не проходили, в крайньому випадку, щоб можна було розвести їх по різних місцях.

Також голова Донецької ОДА вважає, що проукраїнським силам, можливо, краще утриматися від проведення мітингів у зв'язку з високою агресією з боку проросійських сил.

"Хай вони ще трохи випустять пар. Я думаю, ще тиждень, і ця енергія повинна перейти в мирне русло", - сказав він.

Тарута заявив, що за інформацією спецслужб є "досить багато представників іноземної держави, які сьогодні провокують агресію сепаратистського руху".

Він уточнив, що має на увазі громадян Росії.

"За заявами СБУ були затримані і представники іноземної держави", - зазначив голова Донецької ОДА.

Тарута наголосив, що думка невеликого числа проросійських радикалів не поділяє більшість мешканців Донбасу, які виступають за мир і стабільність.

Також він звернувся до мерів міст області з проханням роз'яснювати громадянам ситуацію в країні.

Як відомо, мінімум 50 осіб постраждало під час сутичок учасників проросійського та проукраїнського мітингів, які відбулися в четвер ввечері у Донецьку.

Окрім того, підтверджена смерть 2 людей. Ще одна людина знаходиться у тяжкому стані, їй зробили операцію. Стан ще двох осіб — вкрай тяжкий.

Сутички в Донецьку виникли після завершення мітингу прихильників єдиності України та проросійської акції.

powered by lun.ua