По всій Росії проходять тисячні акції на підтримку України

Субота, 15 березня 2014, 14:54

У суботу по всій Росії проходять масові акції, присвячені подіям в Україні.

У Москві тисячі людей вийшли протестувати проти війни з Україною

Про це пише Газета.ру.

У Росії мітингувальники пітримують Україну

Опозиційний "Марш миру" і провладний "Марш братства" проходять у центрі Москви.

Крім того, мітингувальники проти війни зібралися в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Самарі.

У цих містах влада не погодила антивоєнні акції, проте активісти все одно вийшли на вулиці і висловлюють свою громадянську позицію, звернувшись до формату "народний схід".

В Єкатеринбурзі на мітинг прийшли близько 600 осіб, повідомляє один з учасників акції у своєму мікроблозі Twitter.

У Москві на Марш миру зібралося, за різними оцінками, десятки тисяч мітингувальників. Він був узгоджений на 50 тисяч учасників.

У Москві тисячі людей вийшли на Марш миру

Вони скандують "Росія вставай! Україна без Путіна". Авангард кричить: "Банду геть", "Слава Украïнi", "Україна, ми з тобою", "Ні війні !".

У Москві люди вийшли на Марш миру проти війни з Україною

На фотографіях з місця подій помітно багато російських і українських прапорів разом. Серед них - прапор Грузії. Багато Пацификів.

У Москві під час Маршу миру - багато української символіки

Пізніше стало відомо, що у Санкт-петербурзі з'явилися затримані. Так, поліція затримала дівчину, яка тримала плакат "Ні війні". Її друзі з'ясовують у полковника МВС за що вона затримана. 

Крім того, до однієї з жінок, яка розгорнула прапор України, підібрався молодий чоловік з групи ідеологічних супротивників і став виривати прапор. Зав'язалася бійка.

Натомість у Москві на мітингу опозиції "Марш миру" затримано кілька людей, які несли прапор з нацистською символікою. Про це передає Інтерфакс з посиланням на МВС Росії.

Виступаючи на мітингу в Москві, російський політик Борис Нємцов пообіцяв Росії санкції, залізну завісу та інші біди, якщо Крим приєднають. За його словами, "Путін - дуже хвора і цинічна людина".

На мітингу в столиці Росії оголосили, що зібралося 50 тисяч людей. У теж час ГУВС Москви оцінило чисельність Маршу миру на рівні 15 тисяч чоловік.

Марш миру у Москві

Марш миру у Москві
Учасниця Маршу миру у Москві

Фото Snob.ru, Twitterpowered by lun.ua