Турчинов закликав мешканців Криму не потурати "маріонеткам з Кремля"

Субота, 15 березня 2014, 22:55

Псевдореферендум у Криму не має жодної правової легітимності, а його результати заздалегідь намальовані у Кремлі.

Про це йдеться у зверненні в.о. президента України Олександра Турчинова до громадян України, що проживають в АР Крим, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

"Цей референдум порушує Конституцію України та Конституцію АР Крим та є фальшивим від початку до кінця, і його підсумки не відображатимуть реальних настроїв населення Автономії",- заявив Турчинов.

"Треба розуміти, що його результати заздалегідь намальовані у Кремлі, якому потрібна хоч якась підстава, щоб офіційно ввести війська на наші землі і розпочати війну, яка зруйнує людські долі і економічні перспективи Криму", - підкреслив Турчинов.

Також він зауважив:  псевдореферендум не має жодної правової легітимності, визнаний Верховною Радою, Конституційним Судом України та Венеціанською комісією протиправним.

"Єдино правильним рішенням з боку кримчан буде ігнорувати цю провокацію Кремля", - зазначив Турчинов та звернувся до мешканців Криму із закликом "відповідально поставитись до свого майбутнього та не розмінюватись на фальшиві обіцянки, які призведуть регіон до соціально-економічної катастрофи".

Українська правда 

powered by lun.ua