Нелегітимний прем'єр Криму вирішив долю АРК ще до "референдуму"

17 переглядів
Неділя, 16 березня 2014, 08:51

Самопроголошений і незаконний прем'єр Криму Сергій Аксьонов упевнений, що Крим стане частиною Російської Федерації.

Про це він написав у Твіттері ще до початку незаконного псевдореферендуму, який стартував у Криму вранці 16 березня.   

"Референдум пройде так, як хоче цього народ Криму, і він буде невблаганним і безапеляційним, Крим стане частиною Росії!", - написав Аксьонов близько 7-ї ранку. 

 

Сам Аксьонов станом на 9:20 уже проголосував:

Аксьонов дав "голос" на псведореферендумі. Фото з Твіттера

На референдум винесено два питання: "Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта Російської Федерації?" і "Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?".

Дільниці в Криму працюватимуть з 8 ранку до 8-ї вечора, потім нібито мають підраховувати голоси, хоча багато хто переконаний, що результат так званого "референдуму" вже наперед вирішений.  

За українським законодавством, референдум може бути лише всеукраїнським. Крім того, кримська конституція 1992 року мала дві редакції – травневу і вересневу, вони суттєво відмінні, однак у бюлетені не вказується, яка сама редакція пропонується.

Центральна влада в Києві через суд та рішення в. о. президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова зупинила відповідні рішення проросійської "влади Криму".

Турчинов також закликав кримчан не брати участь у так званому "референдумі", який проводить "маріонеткова псевдовлада Криму під контролем російських військових".

Кримські татари офіційно заявили про рішуче засудження акту агресії з боку Російської Федерації і невизнання кримського "референдуму" 16 березня 2014 року. Вони "категорично відкидають будь-які спроби визначити майбутнє Криму без вільного волевиявлення кримськотатарського народу –  корінного народу Криму".

Західні політики наголошують, що референдум не може проходити під дулами автоматів, ще й зацікавленої сторони – як це зараз відбувається в Криму. Вони теж не визнають так званий "референдум" у Криму. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua