В АРК стверджують, що всі дільниці відкрилися, тільки в деяких "поломки"

11 переглядів
Неділя, 16 березня 2014, 09:11

В Автономній Республіці Крим відкрилися всі 1205 дільниць для голосування на "загальнокримському референдумі", заявив голова комісії з підготовки до проведення референдуму Михайло Малишев.

"Надійшла інформація про те, що всі 1205 дільниць на даний час відкрилися й почали свою роботу", - сказав він на прес-конференції у Сімферополі в неділю вранці, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами Малишева, є складнощі у зв'язку з погодніми умовами в Чорноморському районі, де тимчасово не працює стаціонарний телефонний зв'язок, а також у Білогірському районі на двох дільницях (54 і 55) відсутнє енергопостачання, але туди вже виїхали бригади "Крименерго". Також, за його словами, була затримка з початком роботи ще однієї дільниці в Білогірському районі, але на даний час вона уже працює.

Як відомо, Білогірський район відмовився визнавати референдум.

Між тим, голова міської виборчої комісії Севастополя Валерій Медведєв заявив, що в його місті відкрилися понад 190 виборчих дільниць.

За його словами, за проведенням референдуму в Севастополі будуть стежити більше 50 спостерігачів, акредитовано 200 журналістів із 15 країн.

Медведєв заявив, що підсумки референдуму в Севастополі будуть оголошені й затверджені на сесії міської ради.

Попередні підсумки референдуму можуть бути оголошені мешканцям міста пізно ввечері 16 березня на площі Нахімова, де з 12 годин буде безупинно вестися концерт-марафон, повідомив журналістам в.о. глави Севастополя Дмитро Бєлік.

Як відомо, кримський "референдум" незаконний, проходить при збройному вторгненні російських сил на територію АРК, і він не буде визнаний ні центральною владою України, ні цивілізованими країнами світу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua